KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

Bukiety róż

Wyślij bliskiej i ukochanej osobie bukiet róż i pokaż, że jest dla Ciebie ważna. Prezent w postaci bukietu róż podaruj z okazji rocznicy, Walentynek, urodzin, czy nawet bez większej okazji. Skorzystaj z ekspresowej dostawy w Łodzi i zamów róże w bukiecie online lub telefonicznie.

1 z 4
Bukiet od 7 do 1000...
Bukiet od 7 do 1000 różowych róż
82,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000 jasnych...
Bukiet od 7 do 1000 jasnych róż
82,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000...
Bukiet od 7 do 1000 herbacianych róż
82,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000 róż
Bukiet od 7 do 1000 róż
98,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Kocham Telekwiaciarnia
Bukiet Kocham
85,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet herbacianych róż
Bukiet herbacianych róż
94,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 7 czerwonych róż Telekwiaciarnia
Bukiet 7 czerwonych róż
95,00 zł
Zobacz więcej
Różany ogród
Różany ogród
100,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 7 róż z sercem Telekwiaciarnia
Bukiet 7 róż z sercem
104,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet jasnych róż
Bukiet jasnych róż
106,00 zł
Zobacz więcej
9 czerwonych róż
9 czerwonych róż
109,00 zł
Zobacz więcej
9 różowych róż
9 różowych róż
109,00 zł
Zobacz więcej

Bukiety róż w Łodzi

Bukiety róż to niemalże idealny pomocnik, w przypadku, kiedy chcesz wyznać drugiej osobie miłość lub inne uczucia. Możesz zamówić je z dostawą w Łodzi pod dowolny adres w mieście, zarówno do domu, firmy, czy do lokalu. Wybierz dogodny dla Was czas i złóż zamówienie online lub telefonicznie, a następnie czekaj na kwiatową przesyłkę, która może dotrzeć do Odbiorcy już w 2 godziny . 

Bukiet z róż – uniwersalny prezent

Wkrótce jest Wasza rocznica ślubu lub związku? A może zbliżają się jej urodziny? Szukasz prezentu idealnego na Walentynki? Rozwiązanie jest jedno – bukiet z róż! Na te wszystkie, jak i wiele innych okazji, sprawdzi się on wspaniale jako prezent. Będzie to gest, który pokaże, że ją kochasz, pamiętasz o ważnej dacie i zależy Ci na niej. Podaruj ukochanej osobie bukiet róż z dostawą w Łodzi i zaskocz ją jeszcze dzisiaj. Jeśli chcesz, dołącz do niego również bilecik z Twoim miłosnym wyznaniem.

Bukiety z róż - jaki kolor kwiatów wybrać?

Wiesz już, że wyślesz bukiet róż dla ukochanej osoby poprzez naszą pocztę z kwiatami w Łodzi. Jednak nie orientujesz się za bardzo, jaki kolor róż dla niej wybrać? Z chęcią pomożemy Ci odnaleźć na to pytanie odpowiedź. Przede wszystkim najbardziej popularne są czerwone róże i to one najlepiej nadają się jako prezent dla ukochanej. Wykonany z nich bukiet jest symbolem miłości, oddania, a także namiętności. Róże herbaciane natomiast posiadają bardzo neutralne znaczenie. Dlatego też lepiej podarować je krewnym lub przyjaciółce. Róże różowe to symbol podziwu oraz wdzięczności, dlatego warto wybrać je na prezent w początkowych fazach związku lub bliskiej osobie. Białe lub kremowe róże to znak czystości i niewinności. Bukiet z jasnych róż świetnie zatem nada się jako prezent z okazji z ślubu. Dlatego lepiej dobierz kolor róż odpowiednio do relacji, jaka łączy Cię z osobą, której chcesz przesłać bukiet róż.