POMAGAMY ERYKOWI - ZOBACZ

Bukiety róż

Wyślij bliskiej i ukochanej osobie bukiet róż i pokaż, że jest dla Ciebie ważna. Prezent w postaci bukietu róż podaruj z okazji rocznicy, Walentynek, urodzin, czy nawet bez większej okazji. Skorzystaj z ekspresowej dostawy w Łodzi i zamów róże w bukiecie online lub telefonicznie.

1 z 4
Bukiet od 7 do 1000...
Bukiet od 7 do 1000 różowych róż
77,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000 jasnych...
Bukiet od 7 do 1000 jasnych róż
77,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000...
Bukiet od 7 do 1000 herbacianych róż
77,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000 róż
Bukiet od 7 do 1000 róż
119,00 zł
Zobacz więcej
9 różowych róż
9 różowych róż
89,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Kocham Telekwiaciarnia
Bukiet Kocham
98,00 zł
Zobacz więcej
11 różowych róż
11 różowych róż
109,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 7 czerwonych róż Telekwiaciarnia
Bukiet 7 czerwonych róż
112,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 7 róż z sercem Telekwiaciarnia
Bukiet 7 róż z sercem
121,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet różany
Bukiet różany
132,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet herbacianych róż
Bukiet herbacianych róż
138,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet róż dla Ciebie
Bukiet róż dla Ciebie
138,00 zł
Zobacz więcej

Bukiety róż w Łodzi

Bukiety róż to niemalże idealny pomocnik, w przypadku, kiedy chcesz wyznać drugiej osobie miłość lub inne uczucia. Możesz zamówić je z dostawą w Łodzi pod dowolny adres w mieście, zarówno do domu, firmy, czy do lokalu. Wybierz dogodny dla Was czas i złóż zamówienie online lub telefonicznie, a następnie czekaj na kwiatową przesyłkę, która może dotrzeć do Odbiorcy już w 2 godziny . 

Bukiet z róż – uniwersalny prezent

Wkrótce jest Wasza rocznica ślubu lub związku? A może zbliżają się jej urodziny? Szukasz prezentu idealnego na Walentynki? Rozwiązanie jest jedno – bukiet z róż! Na te wszystkie, jak i wiele innych okazji, sprawdzi się on wspaniale jako prezent. Będzie to gest, który pokaże, że ją kochasz, pamiętasz o ważnej dacie i zależy Ci na niej. Podaruj ukochanej osobie bukiet róż z dostawą w Łodzi i zaskocz ją jeszcze dzisiaj. Jeśli chcesz, dołącz do niego również bilecik z Twoim miłosnym wyznaniem.

Bukiety z róż - jaki kolor kwiatów wybrać?

Wiesz już, że wyślesz bukiet róż dla ukochanej osoby poprzez naszą pocztę z kwiatami w Łodzi. Jednak nie orientujesz się za bardzo, jaki kolor róż dla niej wybrać? Z chęcią pomożemy Ci odnaleźć na to pytanie odpowiedź. Przede wszystkim najbardziej popularne są czerwone róże i to one najlepiej nadają się jako prezent dla ukochanej. Wykonany z nich bukiet jest symbolem miłości, oddania, a także namiętności. Róże herbaciane natomiast posiadają bardzo neutralne znaczenie. Dlatego też lepiej podarować je krewnym lub przyjaciółce. Róże różowe to symbol podziwu oraz wdzięczności, dlatego warto wybrać je na prezent w początkowych fazach związku lub bliskiej osobie. Białe lub kremowe róże to znak czystości i niewinności. Bukiet z jasnych róż świetnie zatem nada się jako prezent z okazji z ślubu. Dlatego lepiej dobierz kolor róż odpowiednio do relacji, jaka łączy Cię z osobą, której chcesz przesłać bukiet róż.