KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

Kwiaty na pogrzeb

1 z 2
Chryzantema w doniczce Telekwiaciarnia
Chryzantema w doniczce
70,00 zł
Zobacz więcej
Stroik na Wszystkich Świętych Telekwiaciarnia
Stroik na Wszystkich Świętych
78,00 zł
Zobacz więcej
Chryzantema w doniczce ze zniczem Telekwiaciarnia
Chryzantema w doniczce ze zniczem
82,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Spoczywaj w pokoju Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Spoczywaj w pokoju
182,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Kondolencyjna Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Kondolencyjna
199,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Ostatnia droga Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Ostatnia droga
204,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa W naszych sercach Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa W naszych sercach
204,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Pogrążeni w żalu Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Pogrążeni w żalu
232,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy
250,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Zaduma Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Zaduma
267,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Na zawsze w sercu Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Na zawsze w sercu
372,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Ku pamięci Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Ku pamięci
409,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty na pogrzeb do Łodzi.

Kwiaty na pogrzeb do Łodzi z dostawą na cmentarz? Jak najbardziej jest to możliwe. Nasza kwiaciarnia oferuje taką usługę, więc nie czekaj i złóż zamówienie. Bez problemu doręczymy wybrane przez Ciebie kwiaty na pogrzeb pod wskazany adres. Doręczenia realizujemy na cmentarz, do kościoła, domu pogrzebowego lub pod adres prywatny w dzień ceremonii pogrzebowej. Zależy Ci, żeby zamówione przez Ciebie kwiaty na pogrzeb dotarły na czas w Łodzi? Podaj nam w zamówieniu dokładną godzinę, o której zaczyna się ceremonia, a nasz kurier będzie nawet odpowiednio wcześniej. Wszystko po to, aby nie przeszkadzać żałobnikom w uroczystościach. Co ważne, do każdej wiązanki na pogrzeb dodajemy szarfę pogrzebową za darmo. Jej treść podaj nam podczas składania zamówienia, a wówczas florystka naniesie Twoje słowa na wstęgę. Kwiaty na pogrzeb do Łodzi z dostawą przyjmujemy z minimum jednodniowym wyprzedzeniem. Zamówienie możesz złożyć z domu poprzez stronę internetową lub telefonicznie w godzinach od 9 do 18. W sytuacji, kiedy potrzebujesz kwiaty na pogrzeb na ostatnią chwilę, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Być może uda nam się Ci pomóc.

Wiązanki na pogrzeb – co wybrać?

Kwiaty na pogrzeb mają swoje trzy najpopularniejsze formy kompozycji pogrzebowych. Pierwsza z nich to wieniec pogrzebowy, na który najczęściej decydują się najbliżsi członkowie rodziny zmarłego. Wieniec ma wymiar od 100 do 120 cm i potrafi ważyć nawet kilkanaście kilogramów. Drugą z nich jest wiązanka pogrzebowa, wykonywana na florecie i wybierana głównie przez dalszych członków rodziny, przyjaciół lub znajomych. Jej wielkość jest mniejsza, gdyż najczęściej jest to rozmiar 50-70 cm. Trzecią opcją jest bukiet pogrzebowy, którego wygląd przypomina normalny bukiet z kwiatów. Różnica jest taka, że florystka wykonuje go z kwiatów pogrzebowych i dodaje do niego za dodatkową opłatą małą szarfę pogrzebową. Na takie kwiaty na pogrzeb najczęściej decydują się osoby, które mniej znały zmarłego. Mamy nadzieję, że ten podział chociaż w małym stopniu pomoże Ci podczas wyboru wiązanki na pogrzeb.

Jakie kwiaty na pogrzeb?

Jeśli chodzi o kwiaty na pogrzeb, które są najczęściej wybierane, to kilka gatunków cieszy się większą popularnością od reszty. Są to przede wszystkim klasyczne róże, będące symbolem miłości, szacunku, przywiązania i oddania. Róże wybierane są głównie w kolorach białym, kremowym, różowym, pomarańczowym i czerwonym. Te ostatnie w szczególności zarezerwowane są dla najbliższej rodziny zmarłego, gdyż wyrażają one miłość i przywiązanie. Bardzo często do wiązanek lub wieńców pogrzebowych wybierane są również kwiaty takie jak: lilie, goździki, gerbery, anturium, eustomy czy storczyki cięte. Z kwiatów tych florystki potrafią stworzyć naprawdę piękne kompozycje pogrzebowe, które utrzymane będą w odpowiedniej kolorystyce. Wymienione kwiaty na pogrzeb bez problemu znajdziecie w ofercie naszej kwiaciarni.
Kwiaty na pogrzeb do Łodzi doręczamy na cmentarze:
- Doły
- Szczecińska
-Zarzew
a także pozostałe cmentarze, które znajdują się w obrębie miasta Łódź.