KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

Wiązanki pogrzebowe

1 z 1
Wiązanka pogrzebowa Spoczywaj w pokoju Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Spoczywaj w pokoju
182,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Kondolencyjna Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Kondolencyjna
199,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Ostatnia droga Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Ostatnia droga
204,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa W naszych sercach Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa W naszych sercach
204,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Pogrążeni w żalu Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Pogrążeni w żalu
232,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy
250,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Zaduma Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Zaduma
267,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Wiązanki pogrzebowe do Łodzi.

Dostawa wiązanki pogrzebowej do Łodzi na pogrzeb? Dla naszej kwiaciarni w Łodzi to żaden problem. W naszej ofercie znajdziesz wiele pięknych wiązanek na pogrzeb, które doręczymy dla Ciebie bezpośrednio na cmentarz. Wiązanki pogrzebowe dostarczamy między innymi na cmentarz, do kościoła, domu pogrzebowego lub pod adres prywatny do rodziny zmarłego. Standardowo wiązanki pogrzebowe doręczamy w dzień pogrzebu, gdyż zrobione są ze świeżych kwiatów, które mają ograniczony dostęp do wody. Oczywiście wiązanki pogrzebowe do Łodzi możemy doręczyć na wskazaną przez Ciebie godzinę. Ważne jest, abyś podał czas pogrzebu podczas składania zamówienia, by kurier wiedział, kiedy ma doręczyć wiązankę. Najczęściej jest on odpowiednio wcześniej, aby nie przeszkadzać swoją obecnością podczas ceremonii pogrzebowej. Zamów dostawę wiązanki pogrzebowej do Łodzi, a my złożymy ją w Twoim imieniu pod trumną bądź urną zmarłego. W naszej kwiaciarni wiązanki pogrzebowe mają za darmo dodawane szarfy pogrzebowe. Nie zapomnij podać treści ostatniego pożegnania dla zmarłego, by było wiadomo, od kogo jest wiązanka pogrzebowa. Postaraj się jednak, aby słowa były zwięzłe i konkretne, gdyż szarfa pogrzebowa ma ograniczoną wielkość. Dostawę na wiązanki pogrzebowe do Łodzi można składać z przynajmniej jednodniowym wyprzedzeniem. Zamówienie złóż poprzez naszą stronę internetową lub telefonicznie w godzinach od 9 do 18. Jeśli chcesz odebrać gotową wiązankę pogrzebową w naszej kwiaciarni, jak najbardziej istnieje taka możliwość. Powiadom nas o tym szybciej lub dodaj taką informację w uwagach do zamówienia. Jeśli natomiast potrzebujesz wiązankę pogrzebową w dzień pogrzebu, koniecznie najpierw skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Być może będziemy w stanie Ci pomóc.

Wiązanka pogrzebowa – wybór kwiatów.

Poszukiwania odpowiedniej wiązanki pogrzebowej mogą być dla niektórych osób trudnym zadaniem. Jakie kwiaty wybrać, jak powinna wyglądać wiązanka, z ilu kwiatów się składać? Te pytania z pewnością pojawiają się w myślach znacznej części osób. Choć z pozoru wybór wiązanki na pogrzeb może wydawać się skomplikowany, postaramy się ułatwić podjęcie decyzji. W naszej ofercie znajdziesz wiązanki pogrzebowe z żywych kwiatów. Przede wszystkim są to róże, goździki, eustomy, gerbery, lilie i anturium. Kwiaty te są bardzo popularne we florystyce pogrzebowej ze względu na swój piękny wygląd, trwałość, a także z powodu ich bogatej symboliki. W razie pytań lub problemów służymy pomocą. Z chęcią pomożemy wybrać Ci odpowiednią wiązankę pogrzebową do Łodzi.

Wiązanki na pogrzeb – wybór kolorów?

Wiązanki pogrzebowe powinny być wykonane w jasnej i stonowanej kolorystyce. Przede wszystkim dominuje tu kolor biały oraz kremowy. Nie bez powodu tak często są wybierane na uroczystość pogrzebową, gdyż ich znaczenie to niewinność, czystość, szacunek i spokój ducha. Jasne kolory można połączyć z kwiatami różowymi lub fioletowymi, które pięknie skontrastują całość. Wiązanki pogrzebowe w takich kolorach najczęściej wybiera rodzina zmarłego, przyjaciele lub firmy. Na odważniejsze barwy: czerwień, róż, pomarańcz, mogą pozwolić sobie bliżsi członkowie rodziny. Głównie wynika to z symboliki tych kolorów, która niesie za sobą informację o miłości oraz rodzinnych uczuciach.
Wiązanki pogrzebowe do Łodzi doręczamy na cmentarze:
- Doły
- Szczecińska
- Zarzew,
a także pozostałe cmentarze, które znajdują się w obrębie miasta Łódź.