Zamów kwiaty na dziś
masz na to jeszcze:

Mam na imię Ania i mam przyjemność już od 12 lat prowadzić dużą kwiaciarnię w Łodzi.

Wraz z kilkoma współpracownikami tworzymy na co dzień wiązanki okolicznościowe, gustowne bukiety i kosze jubileuszowe, słodkie bukieciki chrzcielne i komunijne, dekorujemy i przesadzamy rośliny doniczkowe, wykonujemy stonowane i eleganckie kompozycje pogrzebowe.
Kwiaty ozdabiamy nie tylko zielenią, często dodatkami są naturalne gałązki i owocostany egzotycznych roślin, kępki mchu, kolorowane włókna czy piórka, koronki, koraliki – zależnie od przeznaczenia bukietu. Niezmiernie się cieszymy oglądając nasze prace w gazecie czy telewizji w rękach znanych osobistości, ale przykładamy się do każdego bukietu dla każdego klienta.
Wykonaliśmy już sporo ciekawych kompleksowych dekoracji ślubnych w pięknych sceneriach pałaców, dworków, polnych kapliczek,  w wielu łódzkich i nie tylko kościołach, przystroiliśmy z dwieście samochodów, wykonaliśmy z tysiąc cudnych bukietów ślubnych. To dało nam ogromne doświadczenie i wiarę, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.
Oprócz kwiatów można u nas kupić donice i nawozy, kwiaty sztuczne i bibeloty, serwetki i świece, karty okolicznościowe. Latem oferujemy sadzonki roślin balkonowych, a przed każdymi świętami mamy duży wybór kompozycji, dekoracji, upominków świątecznych.

Zapraszamy do nas serdecznie!

Kwiaciarnia Łódź